Ceník aktualizován 4. 7. 2023
Osobní focení je skvělá příležitost, jak si dopřát něco pro sebe, pro své blízké nebo pro svůj vztah. Jako osobní fotograf se zaměřuji na zachycování vaší osobnosti, krásy, nálad a emocí. Snažím se vytvořit příjemné a pohodové prostředí, ve kterém se budete cítit dobře a uvolněně. Při osobním focení se můžete rozhodnout pro různé typy a styly, podle toho, co vám nejvíce vyhovuje a co chcete vyjádřit. Nabízím následující možnosti osobního focení:
Párové focení: Zachytím vaši lásku, něhu a radost ze společných chvil. Při párovém focení se snažím vytvořit přirozené a romantické snímky, které ukazují vaši vzájemnou souhru a harmonii. Vyfotím vás v různých prostředích a situacích, které jsou pro vás důležité nebo symbolické. Ať už jste spolu krátce nebo dlouho, párové focení je skvělý dárek pro sebe i pro druhou polovičku.
Portrétní focení: Ukážu vám, jak jste krásní a zajímaví. Při portrétním focení se zaměřuji na vaši osobnost, výraz a styl. Pomohu vám najít tu správnou polohu, úhel a osvětlení, abyste na fotkách vypadali co nejlépe. Vyfotím vás tak, abyste se cítili sebevědomě a pohodlně. Portrétní focení je ideální pro ty, kteří chtějí mít profesionální fotky pro svůj profil, životopis nebo portfolio.
Rodinné focení: Zaznamenám vaše rodinné štěstí a pouto. Při rodinném focení se snažím zachytit atmosféru domova, radost z dětí, společné aktivity a zábavu. Vyfotím vás v přirozených a hravých momentech, které odrážejí vaši rodinnou dynamiku a charakter. Rodinné focení je skvělá příležitost pro to, abyste si užili čas spolu a měli krásné vzpomínky na celý život.
Těhotenské focení: Oslavím s vámi zázrak života. Při těhotenském focení se zaměřuji na vaši těhotenskou krásu, radost a očekávání. Vyfotím vás v různých fázích těhotenství, abyste mohli sledovat změny vašeho těla i duše. Můžu vás vyfotit samotné nebo s partnerem či dětmi, podle toho, jak si přejete. Těhotenské focení je nádherný způsob, jak si uctít a pamatovat toto jedinečné období života.
Newborn focení: Uchovám pro vás první okamžiky vašeho miminka. Při newborn focení se zaměřuji na zachycení detailů, mimiky a kouzla novorozence. Vyfotím vás v pohodlí vašeho domova, kde můžete být sami sebou a projevit svou domácí lásku. Newborn focení je o tom, abyste si užili čas s vaším miminkem a já jsem tu, abych vám pomohl zachovat tyto vzácné okamžiky.
Boudoir / Glamour focení: Probudím ve vás smyslnost a eleganci. Při boudoir / glamour focení se zaměřuji na vaši ženskost, kouzlo a styl. Pomohu vám najít tu správnou pózu, oblečení a doplňky, abyste na fotkách vypadali sexy a sofistikovaně. Fotím vás v intimním a vkusném prostředí, kde se budete cítit svůdně a svobodně. Boudoir / glamour focení je perfektní pro ty, kteří chtějí zvýšit své sebevědomí, potěšit svého partnera nebo si jen dopřát něco extra.
FOCENÍ S POČTEM FOTOGRAFIÍ NA MÍRU
Cena za focení: 600 Kč
Cena za každou vybranou fotografii: 150 Kč
V ceně je zahrnuté focení, úprava vybraných fotografií a jejich digitální kopie a tisk ve velikosti 13x19 cm. Zpracování do 2 týdnů od potvrzení výběru fotografií a uhrazení ceny focení. Tisk může být po dohodě vynechán.
FOCENÍ SE VŠEMI POVEDENÝMI SNÍMKY
Cena komplet: 4 000 Kč

V ceně je zahrnuté focení, úprava všech povedených fotografií a jejich digitální kopie. Tisk dle přání v hodnotě 500 Kč v ceně. Zpracování do 2 týdnů od termínu focení a uhrazení ceny focení.
Cena za expresní zpracování do 2 dnů: 2 500 Kč
​​​​​​​
ÚPRAVY FOTOGRAFIÍ
Každá fotografie, kterou vám odevzdám, prochází pečlivým procesem úprav. Tento proces zahrnuje tónování a celkovou úpravu pro dosažení optimálního vizuálního výsledku. Součástí tohoto procesu je také retuš, která pomáhá odstranit prvky, které odvádějí pozornost od hlavního motivu. Díky jemným úpravám dodávám fotografiím své kouzlo, ale zároveň se snažím zachovat jejich přirozený vzhled.
KONTAKT
Pokud máte zájem o osobní focení, neváhejte mne kontaktovat. Rád se s vámi domluvím na termínu, místě a stylu focení, které vám bude vyhovovat. Můžete mi napsat na můj e-mail, telefon nebo sociální sítě. Těším se na spolupráci s vámi a na to, že vám vytvořím krásné a originální fotografie. Děkuji za váš zájem a přeji vám hezký den.

Další ceníky k prohlédnutí

Zpět nahoru