CENÍK SVATEBNÍHO FOCENÍ
Prohlédněte si můj ceník svatebního focení a objevte flexibilní cenové plány navržené tak, aby vyhovovaly vašim specifickým potřebám a rozpočtu. Nabízím širokou škálu služeb s cílem zachytit jedinečnost vašeho velkého dne. Moje fotografie jsou pečlivě upraveny, aby byly co nejlepší, a odrážejí krásu a emocionálnost vašeho speciálního dne.
CENÍK OSOBNÍHO FOCENÍ
Pojďte se podívat na ceník mých služeb v oblasti párového, portrétního, rodinného, těhotenského, newborn a boudoir/glamour focení. Každý člověk, každá rodina, každý pár má svůj jedinečný příběh a já jsem zde, abych tyto příběhy zachytil a přetvořil je v nezapomenutelné vzpomínky.
CENÍK REPORTÁŽNÍHO FOCENÍ
Hledáte způsob, jak zachytit nezapomenutelné okamžiky vašich speciálních událostí? Pak je reportážní focení to pravé pro vás. Ať už jde o křtiny, plesy, narozeniny nebo jiné akce, jsem zde, abych tyto okamžiky zachytil a přetvořil je v nezapomenutelné vzpomínky. Ceny těchto služeb si můžete prohlédnout v této sekci ceníku.
CENÍK KOMERČNÍHO FOCENÍ
Hledáte způsob, jak propagovat svůj produkt nebo službu? Pak je komerční focení to pravé pro vás. Ať už jde o focení produktů, business fotografií v rámci firmy, nebo fotky pro reklamní účely, jsem zde, abych vám pomohl prezentovat vaše podnikání nejlepším možným způsobem. Styl, lokace a čas focení jsou vždy dle domluvy, abychom dosáhli co nejlepších výsledků. Podrobnější informace o této službě a její ceně najdete v této sekci ceníku.
Zpět nahoru