FOTOGRAF ONDŘEJ DOPITA​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Ahoj, jmenuji se Ondřej Dopita a jsem fotograf z Kroměříže. Je mi 32 let. Pokud nejsem zrovna za foťákem, tak rád cestuji, sportuji a také se rád vzdělám ve všem co mi přijde pod ruku. 
Fotografování je pro mě nejen koníček, ale i vášeň a způsob vyjadřování. Baví mě zachycovat emoce, příběhy a krásu okamžiků, které se pak stanou vzpomínkami. Jako fotograf vám rád nabídnu portrétní, párové, rodinné, těhotenské, boudoir, lifestyle newborn focení, nebo také jen samostatnou reportáž svateb, plesů, křtin, oslav a a dalších akcí.. Mám rád přirozený styl fotografování, který odráží osobnost a náladu lidí, kteří jsou na fotkách. Fotografování mi umožňuje vyjádřit svou individualitu a objevovat nové pohledy na realitu. Fotografování se věnuji již 7 let, za tu dobu jsem poznal spoustu lidí, spoustu příběhů a zachytil mnoho zajímavých vzpomínek. 
Působím v Kroměříži a v širším okolí Brna, Vyškova, Olomouce a Prostějova. Rád bych se s vámi podělil o svou tvorbu a nabídl vám své služby. Pokud máte zájem o spolupráci nebo chcete vidět více mých fotek, podívejte se na mou galerii nebo mi napište. Těším se na vás!
Zpět nahoru