FOTOGRAF ONDŘEJ DOPITA​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Ahoj, jmenuji se Ondřej Dopita a jsem fotograf pocházející z Kroměříže. Je mi 33 let. Pokud nejsem zrovna za foťákem, tak rád cestuji, sportuji a a neustále se vzdělávám, abych rozšířil své dovednosti a pochopení světa.
Fotografování pro mě není jen koníček, ale vášeň a způsob, jak vyjádřit svůj pohled na svět. Baví mě zachycovat emoce, příběhy a krásu okamžiků, které se pak stanou vzpomínkami. Jako fotograf nabízím širokou škálu služeb včetně portrétního, párového, rodinného, těhotenského, boudoir a lifestyle newborn focení. Také poskytuji samostatné reportáže ze svateb, plesů, křtin, oslav a dalších akcí. Mám rád přirozený styl fotografování, který odráží osobnost a náladu lidí, kteří jsou na fotkách. Fotografování mi umožňuje vyjádřit svou individualitu a objevovat nové pohledy na realitu. Fotografování se věnuji již 7 let, za tu dobu jsem poznal spoustu lidí, spoustu příběhů a zachytil mnoho zajímavých vzpomínek. 
Působím především v širším okolí Brna, Židlochovic, Kroměříže a Vyškova. Rád bych se s vámi podělil o svou tvorbu a nabídl vám své služby. Pokud máte zájem o spolupráci nebo chcete vidět více mých fotek, podívejte se na mou galerii nebo mi napište. Těším se na vás!
Zpět nahoru